Jooble

Munkakör

például: hostess

Földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Állás Adatrögzítő Mezőkövesd

1-3 -ból/-ből 3 közt

Keresési történelem:

adatrögzítő, Mezőkövesd

R

R

R

jofogas.hu   -  19 napja  -   [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Könyvelő, adatrögzítő, gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk. Fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: lifestudiokft@gmail.com >>

További információ
Állás: Miskolc

jofogas.hu   -  Egy hónappal ezelőtt  -   [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Miskolci székhelyű, frekventált helyen lévő könyvelőiroda könyvelésben jártas munkatársat keres. Előnyt jelen a bérszámfejtésben szerzett tapasztalat, valamint miskolci lakhely. Nem szükséges szakirányú végzettség, nem kell profinak lenned, betanítunk. Csak dolgozni akaró... >>

all_allas.hu   -  Egy hónappal ezelőtt  -   [ Állás részlete ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

 ...Radnai Zsófia Cím: Kisasszony utca 38. 2/5., 3300 Eger (Magyarország) Tel.: 70 3222230 Email: rzsofi93@gmail.com Betölteni kívánt munkakor Laboráns, Laboratóriumi operátor, Kutató, Adminisztrátor, Adatrögzítő Tapasztalat: Pályakezdő Végzettség: Biológus BSC (NYV hiányzik) >>

R

R

R

Észrevételek és javaslatok