Állás Épület bútorasztalos Nyíregyháza

Megmentett állásaim

Mobil

Részletes keresés

munkakör

például: sofőr

földrajzi helyszín

Földrajzi helyszín. Város, állam

Keress!

1-4 -ból/-ből 4 közt

még több keresés

A közzététel dátuma:

bármikor

Fizetés:

bármelyik

Távolság:

40 km

Elhelyezkedés:

BalmazújvárosDebrecenHajdúböszörményHajdúhadházHajdúnánásHajdúsámsonKisvárdaMátészalkaTiszavasváriÚjfehértó

Munkáltatók:

Szűrés kulcsszavak alapján:

Keresési történelem:

épület bútorasztalos, Nyíregyháza

R

R

R

1

Nyíregyháza

VILLKISZ Kft

olx.hu-  2 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

(megegyezés szerint)

Épület villanyszerelésben nagy gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk, Nyíregyháza vonzáskörzetéből. Feltétel: Villamosipari végzettség, önálló, minőségi munkavégzés, szakmai gyakorlat, tervolvasás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkára való készség. Bérezés: Megegyezés...  Tovább olvasni

2

Nyíregyháza

Gyetkó Krisztián

olx.hu-  3 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Kerékpár alkatrész és/vagy épület zár ismeretekkel rendelkező eladó kollégát keresünk napi 8 órában, hosszú távra. Elvárások: - Precíz, önálló munkavégzés - Jó kommunikációs és szervező képesség Előnyt jelent: - A fenti két termékcsoport együttes ismerete - Kereskedelemben...  Tovább olvasni

3

Nyíregyháza

napiallas.hu-  6 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Profi, önállóan dolgozó bútorasztalost felveszek, azonnali munkakezdéssel. Feladat: kisbútor gyártás Munkaidő: változó, megrendelésfüggő Bérezés: megegyezés szerint Jelentkezés részletes önéletrajzzal. Tovább olvasni

4

Nyíregyháza

napiallas.hu-  18 napja  -  [ Részletek ]  -  [ Mentés ]

Bútorasztalos végzettségű, több év munkatapasztalattal rendelkező, káros szenvedélyektől mentes, igényes munkavégzésre képes szakember jelentkezését várjuk, egyedi konyha és szobabútorok, beépített szekrények helyszíni szerelésére/beépítésére. Ápolt, kulturált megjelenés...  Tovább olvasni

R

R

R

joobleStateChecker